Непереборна тяга до мандрів живе в душі кожної людини. І якщо під час робочих буднів ці відчуття ховаються десь далеко за побутовими справами, ближче до вихідних або ж відпустки бажання пригод все частіше прокидається і нагадує про себе. Якщо ви чітко усвідомили: немає більше змоги сидіти в задушливому офісі, хочете ближче до природи, відчути себе її часткою, відпочити від набридливих телефонів та електронної скриньки, то Ваш шлях лежить до Карпат. Підкорити найвищу гору України – Говерлу, пройтись Чорногірським хребтом, де розташовуються усі шість вершин-двохтисячників, відвідати стару обсерваторію на горі Піп Іван, або ж помандрувати кам’янистими Горганами чи квітучими Мармаросами – карпатський край дуже великий та розмаїтий.

Кожна пора року в Карпатах безмежно прекрасна. Гаряче літо дозволяє повністю насолодитись навколишньою красою, засмагати та купатись в гірських озерах, досхочу збирати ягоди та гриби. Саме влітку найкращий час йти в похід у Карпати для новачків, бо погода влітку хоч не часто поблажлива, бувають і дощі, і різкі перепади температур, але все ж демократичніше ставиться до помилок та браку досвіду. Взимку ж гори помилок не прощають – неякісне спорядження чи погана підготовка, в тому числі й фізична, під час зимового походу Карпатами може перерости у трагедію. Тому зима – це час, коли в горах можна зустріти тільки досвідчених туристів, що не раз топтали місцеві стежини. Найцікавіша пора для походів в Карпатах – це міжсезоння. Навесні ще можна встигнути наздогнати зиму десь у верхів’ях гір, пограти у сніжки, коли внизу уже цвітуть дерева. Осінь же зачаровує різнобарв’ям кольорів. А якщо щастить з погодою, то кращої жовтогарячої осені Вам не побачити ніде. Крім того восени є всі шанси першому зустріти зиму саме в Карпатах.

Отож, не зволікайте – Карпати підкоряйте!

Якщо Ви вже спланували свій маршрут походу – залишилося лише замовити у нас трансфер в до точки старту – і гайда за новими враженнями від неймовірної краси Карпат!