Драгобрат — найвищий гірськолижний курорт Українських Карпат. Полонина розташована на висотах 1300-1700 метрів над рівнем моря,  на стику хвойних лісів і альпійської зони, на відрогах Свидовецького масиву, біля підніжжя гір Стіг (1701 м) і Близниці (1882 м).

Звідси відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат — Чорногору, проглядаються вершини гір Говерла (2061 м), Петрос (2020 м).

В іншу сторону видно найвищі хребти Ґорґан  - Добошанка (1754 м), Синяк (1662 м) та інші.

На Драгобраті  добре розвинена туристична інфраструктура. Є кілька великих баз, багато невеликих приватних готелів, де кожен може обрати собі відпочинок за ціною та вподобаннями. При більшості готелів є магазинчики, де можна придбати предмети першої необхідності.

Траси гірськолижного курорту Драгобрат прокладені на пологих, без різких перепадів висот схилах гір Стіг та Жандарм і розраховані як на професіоналів, так і на новачків. Для фрістайлу побудовані траси міжнародного класу.

Гарантована наявність снігу, відірваність від цивілізації та неймовірні пейзажі навколо гірськолижного курорту приваблюють у Драгобрат багатьох прихильників лижного спорту.

Як доїхати

На курорт Драгобрат ведуть гірські дороги, стан яких дозволяє проїхати лише автомобілям з повним приводом. Тому трансфер з Ясіні здійснюється переважно популярними в цій місцевості колишніми військовими всюдиходами УАЗ та ГАЗ-66. Якість доріг на гірськолижний курорт Драгобрат в сезоні 2017-2018 залишається без змін.

Більшість туристів на відпочинок в Драгобрат потрапляють через Івано-Франківськ. Потягом потрібно їхати у напрямку Івано-Франківська, далі замовити трансфер до Ясіня  у ІФ-ТрансТурістік, і ми доставимо Вас до селища Ясіня, де вже очікуватиме автомобіль підвищеної прохідності для підйому на Драгобрат.

Замовляйте трансфер на Драгобрат і вперед за пригодами! Фантастичні краєвиди  зимових Карпат назавжди залишаться у Вашій пам’яті!