Напевно, кожен з нас знає про Карпати, і точно кожен знає, що таке зима. Проте не кожному з нас вдається побачити справжні засніжені гори. Причин для цього багато – «немає грошей, надто далеко, холодно, 3 метри снігу, лавини, не виїдемо з гір» та багато міфів, з яких виходить такий собі букет - чому в Карпати не їхати взимку. 

     Ми хочемо Вам довести протилежну думку, що якщо і варто кудись їхати взимку, то в першу чергу в КАРПАТИ. Зимові Карпати - це казка, яка торкає за душу кожного, хто починає її читати. Тут Ви не побачите гострих скелястих піків як у Татрах, чи Альпах, проте Українські Карпати мають свій неповторний колорит- засніжена зелень смерек, пухнастість снігового покриву, теплий комфорт у дерев’яному будиночку…

 

Ось  5 причин для того, щоб обов’язково та негайно поїхати в Карпати взимку:

 

  1. Сніг. На відміну від міста, де сніговий покрив - це суміш болота з водою, сніг у Карпатах  пухнастий, блискучий і надзвичайно казковий.P.S. Три метри снігу інколи все-таки випадає, проте не слід цього боятися. Абсолютними рекордами снігового покриву славиться гірськолижний курорт Драгобрат на Закарпатті. У гірських заглибленнях буває інколи по 8 метрів снігу).
  2. Навколишні пейзажі. Якщо Ви були влітку в горах, то будете здивовані наскільки іншими є вже давно відомі для тебе гірські картини. Взимку видимість підсилюється і завдяки явищу температурної інверсії, з Говерли, наприклад, при хорошій погоді Ви побачите на 150 -200  км. Це захоплює до глибини кожної душі. Не  менше враження справляють посипані снігами смерекові ліси.
  3. Взимку можна покататись на лижах і на бордах. Звичайно,  і влітку є відчайдухи, які з лижами виконують майстерні стрибки з трамплінів, проте зима та Карпати, в першу чергу, це- лижі. Вибір надзвичайно великий. Є можливості для того, щоб покататись як новачкам, так і професіоналам. Курортом європейського визнання, де можна кататись на 60-х  кілометрах трас є Буковель у гірському масиві Горган.
  4. Гуцульський колорит. Українські горяни завжди захоплювали європейських етнографів. Ви хочете відчути справжній дух свята, почути справжню гуцульську коляду, різдвяні трембітання, подивитись на вертеп, яким він був ще на початку 20-го століття, або ж потрапити на запальну гуцульську забаву. Де це шукати? Відповідь одна - в Карпатах.
  5. Затишна дерев’яна хата, смачні наїдки і гірська банька, з якої вибігаєш у сніг чи холодну річку… Це все є важливим для того, щоб все попередньо згадане гарно засвоїлось і ще тривалий час довгими  міськими вечорами нагадувало нам про зимову казку на ім’я Карпати. Шаленими темпами в Карпатах розвивається сфера послуг, тому сьогодні, фактично у кожного господаря, Ви без проблем смачно поїсте грибної юшки, гуцульського баношу із бринзою, покатаєтеся на конях по засніжених полях та з радістю попаритесь у справжній бані!

Не зволікайте - Карпати чекають Вас!